Web Analytics

Nuk përmbahet Erjola ndaj ‘banorit’ të ri: Do ta puth në buzë!

Botuar nga: InfoKosova

Një banor i ri është bërë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip Albania 3.

Banori i ri është një majmun emri i të cilit është Yabu.

Yabu ka hyrë sëbashku me një mision, ku do ti ndihmojë banorët të performojnë klipin më të ri të BanaKing.

Teksa Yabu sorollatej nëpër shtëpi, Erjola ka nisur shakatë duke i thënë Romeos dhe Rozës se ai është i dashuri i saj.

Françeska: Nga e di ti që të han banana?

Graciano: A të grric ky?

Erjola: Erdhi i dashuri im i ri, do e puth në buzë…

Shiko videon:

Të FUNDIT