Web Analytics

Olta bën një ndryshim drastik në pamje, ja si duket tani

Olta Gixhari është një personazh shumë i përfolur në publik sidomos pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother VIP Albania.

Edhe pse ne fillimet e ketij spektakli mori shume komente negative, tani Olta po percjellet mjaft shume nga publiku.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit duket sikur ajo i ka shkurtuar flokët dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika