Web Analytics

Olta vë në pah të pasmet e bujshme nga pushimet në Itali

Botuar nga: InfoKosova

Olta Gixhari ka publikuar disa foto për ndjekësit, derisa është në pushime.

Ajo ka treguar se për dy ditë ka shkuar në Itali ndërsa nuk kanë munguar pozat mahnitëse.

Ajo është shaqur e veshur super ngushtë derisa në pah vë linjat trupore.

Edhe pse nënë e një djali Olta po kujdeset mjaftbukur për veten dhe duket gjithmonë në formë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x