Web Analytics

Pak para së të bëhet nënë për herë të parë, Kiara Tito bën gafën e madhe

Botuar nga: InfoKosova

Sot festohet Dita e Verës, një festë kombëtare që sjell harmoni në çdo tryezë familjare shqiptare.

Personazhet e njohur kanë shfrytëzuar rastin për të ndarë urimet e tyre dhe ndër të parët le të themi se janë çifti Luiz-Kiara.

Moderatoja ka postuar në “Instastory” një foto të saj duke u puthur me Luizin, por ajo që mori vëmendje është urimi i saj.

Kiara ka uruar ditën e verës, duke shënuar si datë muajin Prill.

“Gëzuar ditën e verës. 14.4”, shkroi ajo ku numri (4) simbolizon muajin prill dhe jo muajin e 3-të (marsin).

Moderatorja e kuptoi shpejt gabimin dhe e ripostoi foton të korrigjuar por ne arritëm të siguronim të dyja fotot.

Shiko foton:

Të FUNDIT