Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Pas daljes nga BBVA, Luiz Ejlli shfaqet në krah të politikanit të njohur

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, fituesi i këtij edicioni, Luiz Ejlli ka takuar kandidatin e PS për Bashkinë e Shkodrës, Benet Beci, të cilin e përmendi gjatë një bisede me banorët e tjerë brenda shtëpisë.

Ai iu rrëfeu banorëve se Beci e kishte ndihmuar në një moment të vështirë të jetës së tij, vetëm se është shkodran.

Ndërkohë kandidati për kryenbashkiak e konsideroi këngëtarin djalë të mirë dhe që e ka justifikuar punën që ka bërë në kohën kur Beci drejtonte KESH.

Theksojmë se kjo foto e tyre vjen tre ditë para zgjedhjeve vendore dhe mesa duket Luizi ka zgjedhur të dalë hapur në mbështetje të Benet Becit, për të cilin edhe më parë brenda shtëpisë së BBV-së ka shprehur mirënjohjen ndaj tij.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu