Web Analytics

Pas ndarjes nga Vivi, Getinjo vjen me ndryshim ne fytyrë

Botuar nga: InfoKosova

Reperi Getinjo se fundmi ka marre vemendjen e mediave roze dhe shkak per kete eshte jeta e tij private.

Eshte zyrtare tashme se ai dhe Vivien jane ndare, lidhje kjo e cila u krijua brenda shtepise se Big Brother dhe vazhdoi edhe per disa muaj jashte saj.

Getinjo, ditë më parë deklaroi se nuk po përjeton ditë të mira ku edhe i kishte larguar te gjitha fotografite e tij.

Por se fundmi Getinjo publikoj një story, ku shihet pa mjekër, ky u cilësua si një ndryshim i madh për ndjekësit e këngëtarit./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT