Web Analytics

Pasi Bardhi e quajti Saren nënën e fëmijëve të tij, reagon familja e Bardhit dhe bën atë që nuk pritej

Botuar nga: InfoKosova

Në llogarinë e Bardhit në Instagram janë fshirë të gjitha fotot e përbashkëta që kishte me Sarën, brenda ‘BBVIP3’.

Me sa duket kët lëvizje e kanë bërë të afërmit që menaxhojnë rrjetet sociale te këngëtarit.

Aludohet se ky veprim mund të ketë ardhur pas afrimitetit të Sarës me mikun e Bardhit, Meritonin brenda shtëpisë.

Dyshja kanë pasur konflikte brenda shtëpisë edhe më parë, por fotot e çiftit nuk janë fshirë asnjëherë deri sot.

Mesa duket familjarët e Bardhit, nuk janë aq dakord sa këngëtari për lidhjen e tij me Sarën.

Kujtojmë se edhe motra e Bardhit nuk pranoi ta takonte Sarën, kur surprizoi Bardhin brenda shtëpisë.

Nga ana tjetër, Bardhi i tha Sarës ditën e sotme që e sheh atë si nënën e fëmijëve të tij.

Shiko foton:

Të FUNDIT