Web Analytics

Pasi është dobësuar, Armonda vishet kaq ngushtë

Botuar nga: InfoKosova

Armonda dhe Flamuri janë cifti i njohur që u bënë të famshëm në rrjete sociale.

Armonda gjithmonë është komentuar për peshën e saj të madhe por tani ajo ka vendosur që të bëj një ndryshim të madh në pamje.

Në fotot e fundit që ka publikuar ajo shiht se ka humbur shumë kilogramë ndërsa është duke vazhduar ende të formësoj trupin.

Së fundmi është veshur super ngushtë ndërsa mori komente të mira nga ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x