Web Analytics

Pasi u nda nga bashkëshorti, ja çfarë i ndodhi fytyrës së Alma Bektashit

Botuar nga: InfoKosova

Siç dihet, këngëtarja Alma Bektashi është ndarë nga bashkëshorti, për çka është zhvendosur për të jetuar në Prishtinë.

Alma dhe dy fëmijët e saj jetojnë në kryeqytetin e Kosovës, duke e zhvilluar jetën tashmë me ritme normale.

Këngëtarja ka zgjedhur të flasë publikisht për ndarjen dhe jetën e saj të re.

Dhe, në të gjitha paraqitjet, duket qartë ndryshimi i saj në portret.

A po ju pëlqen pamja e re e këngëtares?/Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT