Web Analytics

Për një kohë të shkurtër, kaq shumë qenka plakur Shkurte Fejza

Botuar nga: InfoKosova

Shkurte Fejza është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në vend.

Ajo vazhdon të jetë shumë e njohur për këngët e saj, qe pothuajse te gjitha jane bere hite.

Shkurta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo duket sikur është plakur shumë dhe kjo është e dhimbshme./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT