Web Analytics

Për një kohë të shkurtër, kaq shumë qenka plakur Shkurte Fejza

Shkurte Fejza është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore në vend.

Ajo vazhdon të jetë shumë e njohur për këngët e saj, qe pothuajse te gjitha jane bere hite.

Shkurta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo duket sikur është plakur shumë dhe kjo është e dhimbshme./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika