Web Analytics

Po diskutoheshin debatet e tyre, Olta nuk “guxon” as ta shikoj në sy Efin

Debate të ashpra e të lodhshme ndodhen mbreme në “Post Big Brother VIP Albania”.

Pas Kiarës, ku u sulmua nga Olta dhe Zhaklina e njejta ndodhi edhe me Efin pak minuta me vone.

Ato debatuan ashpër me njëra-tjetrën, por Olta nuk pati “guxim” as ta shikonte në sy atë.

Teksa duhej të sqarohej me Efin ajo i drejtohej Luizit.

Kujtojmë se Efi, u eliminua pas kutisë së pandorës, ku Dea çoi në nominim atë bashkë me çiftin Luiz-Kiara.

Shiko videon:

Nga rubrika