Web Analytics

Pse Fero “hesht” në ditëlindjen e gruas se tij Arbenites

Modelja e njohur Arbenita Ismajli ishte dje vajza e ditëlindjes, pasi ishte dita e lindjes se saj.

Bukuroshja, e cila është bërë edhe nënë në moshë të re, festoi ditëlindjen.

Ajo mbushi 25 vjeç dhe në rrjete sociale e kanë uruar njerëz të ndryshëm, përmendim këtu kolegë, të afërm e shoqëri.

Mirëpo, partneri i saj dhe babai i vajzës, Ninës, ka “heshtur” në ditëlindjen e Arbenitës.

Megjithëse ndiqen në Instagram, nuk ka asnjë postim nga Fero për ditëlindjen e partneres së tij.

Nga rubrika