Web Analytics

Pse të gjithë po dyshojnë se Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël?

Xhensila Myrtezaj dhe Klajdi Haruni kanë publikuar më në fund këngën e tyre “Yjet” të cilën e kanë prezantuar në finalen e Big Brother.

Dyshja këndoi hitin e radhës e Xhensila u pa të ishte shumë joshëse me një fustan të zi por që tregonte një pjesë të barkut, që shumica e komentuan se ishte i rrumbullakosur.

Por, edhe pse e ka mohuar prej disa kohësh, këngëtarja duket qartë që është në fillimet e shtatzënisë së saj të dytë.

Kujtojmë se kështu ka vepruar edhe në shtatzëninë e parë ku pas 8 muajsh e bëri publik lajmin e pritjes së ëmbël.

Tashmë na mbetet të presim lajmin e bukur nga vetë Xhensila!

Nga rubrika