Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Publikohen pamjet, takimi i parë i Oltës dhe Luizit pas finales (VIDEO)

Luiz Ejlli u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i Big Brother VIP 2.

Menjëherë pas fitores ai shkoi në studio, ku u takua me Arbanën, opinionistët e ish-banorët, mes tyre edhe Olta Gixharin.

Top Albania Radio ka publikuar pamjet nga momenti kur Luizi takoi Oltën, e cila e ka përqafuar dhe e ka uruar për fitoren.

“Bravo”, i tha Olta Luizit teksa fituesi e ka ftuar më pas t’i bashkohet atij për foto. Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu