Web Analytics

Publikohet momenti kur Luizi e injoron keq Kejvinën në festën e BBVA (VIDEO)

Big Brother VIP Albania u kthye në një nga skepktaklet me të ndjekura në mbarë vendin.

Luiz Ejlli u shpall fitues i sezonit të dytë në finalen e madhe që u mbajt të shtunën e 6 majit, shkruan InfoKosova.

Mbrëmë u mbajt edhe afterparty i BBVA i cili tashmë është kthyer ne tradicional, menjëher një ditë pas përfundimit të spektaklit, me banorët që ishin pjesë e shtëpisë.

Një moment që është bërë mjaft viral në rrjete sociale është injorimi që i bën Luizi Kejvinës e cila insiston të flas me të.

Kujtojm se e njejta sa ishte brenda shtëpisë e kishte qëlluar me shuplakë Luizin në një nga primet e para të spektaklit dhe si rezultat i dhunes së përdorur u perjashtua nga gara./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika