Web Analytics

Publikohet video e Luiz Ejllit duke kënduar në Shkodër

Luiz Ejlli vazhdon të jetë një nga emrat më të ndjekur javën e fundit dhe jo vetëm.

Kjo në veçanti pas triumfit në Big Brother Vip Albania ku u shpall fitues duke fituar cmimin e madh.

Ejlli tashmë i është rikthyer profesionit prej këngëtari, ndërsa së fundi ka performuar në vendlindjen e tij, Shkodër.

Të shumta kanë qenë videot që janë publikuar në rrjetin social “Tik-Tok”.

Shiko videon:

Nga rubrika