Web Analytics

Publikohet video e re e Noizyt dhe Jorit – shtohen dyshimet edhe më shumë

Ish-banorja e ‘BBV2’, Jori Delli dhe Noizy duket se dita-ditës po i shtojnë Akoma edhe më shumë dyshimet në raportin mes tyre nag videot që publikojnë në rrjetet sociale.

Jori postoi një video në TikTok ku të dy shfaqen në një dhomë, me audion e këngës së re të Noyzit, dhe duke iu përshtatur temës së saj.

Dyshohet se po bashkëpunojnë për një videoklip, ndërsa njerëzit mendojnë se mes tyre ka diçka më shumë.

Dyshja dy ditë më parë janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kanë publikuar disa fotografi të përbashkëta në InstaStory, ku shihen në jahtin e një bregdeti.

“Ja zura karrigen”, shkruan Jori.

Asnjëri nga të dy nuk ka dhënë asnjë deklaratë.

Shiko videon:

@joridelli

Ja zura karrigen 👑 #noizy #jori #joridelli @Noizy

♬ original sound – ZinjoOfficial

 

Nga rubrika