Web Analytics

Publikohet video e Robertit dhe të dashurës së tij të re ne momente intime

Botuar nga: InfoKosova

Robert Berisha ka pak kohë që ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë.

Ai është në lidhje me bukuroshe Anen, ku shpesh sjellin foto e video krah njëri tjetrit.

Vetë Ana ka publikuar një video derisa shihet duke i dhënë puthje Robertit.

Ndryshe, ajo është disa vite më e re se Roberti./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT