Web Analytics

Puthja e papritur, Luizi zbulon çfarë bisede bëri Kristi me striptisten

Festa e beqarisë e zhvilluar për Luiz Ejllin, ka pasur të papritura.

Gjatë festës, Kristi u pa duke flirtuar me njërën prej striptisteve me të cilën shkëmbeu edhe një puthje në kërcimin sensual.

Madje pasi përfundoi festa Kristi la dhe një takim me vajzën në fjalë pasi të mbarojë spektakli.

“Kristi e pyeti sa vite ke qe punon? Ka kohë i tha ajo. E bën me qejf e pyeti ky.

Po e bëj, balet është s’ka ndonjë gjë, i tha ajo, vijnë goca, vijnë çuna, vazhdoi ajo.

Ashtu ë? Vijnë çuna… i tha Kristi.

Atje vijnë çuna po çuna si këtu s’keni parë ju i tha.

Pyetja më palidhje që i bëri Kristi ishte: Si ndiheni në shtëpinë e Big Brother?”, tregoi Luizi.

Shiko videon:

Nga rubrika