Web Analytics

Reagon Donaldi pas hyrjes së vëllait të Heidit

Botuar nga: InfoKosova

Dje ka hyr një banor i ri brenda shtëpisë më të famshme të momentit.

Ai si një lojë nga vëllai i madh, para banorëve u prezantua si vëllai i Heidit.

Sigurisht, kjo ishte ‘shokuese’ për Romeon i cili tashmë është i martuar me Heidin, e që po mundohet në çdo aspekt të sillet mirë më të.

Vëllai i tij Donaldi ka reaguar mbrëmë duke postuar në Instagram një bisedë mes tyre dhe ka shkruar:

“ OOOOOO PA GJUMMMMMM”./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT