Web Analytics

Remzie Osmani takon Luizin menjëherë pas daljes së tij nga BBV (VIDEO)

Të shtunën mbrëma është mbajtur finalja e Big Brother VIP Albania, në të cilën triumfoi Luiz Ejlli.

Përveç 100 mijë eurove të fituara ai gjatë këtij udhëtimi ka fituar dashurinë e shumë njerëzve.

Në mesin e fansave të ri të Luizit është edhe këngëtarja Remzie Osmani.

Ajo mbrëmë është takuar me Luizin dhe Kiarën, të cilët nuk është kursyer t’i komplimentojë.

“Luizi i padiskutueshëm. Kiara engjëll e bekuar”, ka shkruajtur Osmani në foton që ka postuar me dyshen.

Shiko videon:

Nga rubrika