Web Analytics

Remzije Osmani emocionohet në takimin me vajzën e saj

Botuar nga: InfoKosova

Remzie Osmani vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dalluara, ajo me përkushtimin që ka tek vetja, në çdo moment merr vëmendje të madhe tek ndjekësit dhe nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Remzije Osmani kohët e fundit duket se po e viziton shpesh Italinë, kjo për një arsyeje, vajza e saj Riola, tani po jeton atje.

Remzija, ka gjetur kohe qe ta vizitoj vajzen e saj ne Itali se fundi dhe ne imazhet e ndara  shihet e lumtur pran vajzës, tek sa po vizitonin qytetin Milanos.

Ajo shkruan:

Ah kto qika qe po i kemi larg./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT