Web Analytics

Rina Balaj e penduar që braktisi Kosovën për Sin Boy?

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka marrë vëmendje me një postim, teksa ka bërë një mbishkrim.

Ajo kishte pozuar në natyrën e gjelbërt të kryeqytetit teksa ka shkruar se është penduar se u largua të jetonte në Greqi.

“Nuk dua të largohem më kurrë nga Prishtina!”, shkruajti Rina dhe fansave u shkoj mendja te largimi i saj për të jetuar me Sin Boy në Greqi.

Nga rubrika