Web Analytics

Rita dhe Fidan: Grindemi shpesh, kjo është arsyja

Botuar nga: InfoKosova

Rita dhe Fidani , janë një nga çiftet m të komentuara në estradë.

Ata si kurrë më parë dhanë një intervistë duke treguar më shumë për jetën private.

Ndër tjera çifti tha se kanë mosmarrëveshje dhe grindje por arsyeja e grindjes është dashuria që kanë për njëri-tjetrin.

Rita tregoi edhe historinë se si u njoftua me prindërit e Fidanit, tha që ishte një takim me plotë emocione./kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT