Web Analytics

Rita e Fidanit ‘çmendi’ ndjekësit me foton e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Rita dhe Fidani njihen si një nga çiftet më të dashura dhe më të simpatikë në vendin tonë, dhe këtë herë ata po shkrijnë zemrat e ndjekësve me një foto të fundit.

Disa momente të Ritës duke buzëqeshur kanë bërë që të bëhen virale në rrjetet sociale, duke fituar zemrat e shumë njerëzve.

Rita, sipas dukjes, po përgatitet për një sezon shumë të ngarkuar që e pret, dhe kjo nuk ka bërë gjë tjetër përveçse të rrisë entuziazmin e ndjekësve për të parë se çfarë surprizash i sjell ajo në kohët në vijim.

Por në këtë rast, nuk mund të mos përmendim fatin e Fidanit, i cili duket të ketë një partner të shkëlqyeshëm pranë tij.

Çdo hap i Ritës dhe Fidanit shkakton qeshje dhe dashuri te fansat, duke bërë që ata të mbeten një nga çiftet më të pëlqyera dhe të ndjekura në skenën publike shqiptare.

Shiko foton:

Të FUNDIT