Web Analytics

Rita i rrit flokët dhe e mbulon trupin me to, Fidani do të ‘shkrihet’ kur ta sheh

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg, e cila po pelqehet mjaft shume nga publiku.

Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

E se fundmi, Rita ka publikuar disa fotografi ku tregon që sapo ka dalë nga frizerka.

Me grimë të realizuar me shumë shije, flokët e gjata dhe të bukura të Ritës marrin gjithë vëmendjen.

Fidani do të ‘shkrihet’ kur ta sheh gruan e tij sa bukur po duket. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika