Web Analytics

Ryva fotografohet në shtrat, ekspozon trupin e saj joshës!

Këngëtarja kosovare, Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e shtrirë në shtrat.

Me rroba vjetje, Ryva nuk ka hezituar t’i ekspzojë këmbet e saj joshëse.

Në këto imazhe ajo po duket kaq hot. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika