Web Analytics

Sa e kujdesshme, kështu Sara i përgatit mëngjesin Bardhit

Botuar nga: InfoKosova

Sara dhe Bardhi romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania’ dhe po e vazhdojnë ende sot.

Sara pak minuta më parë ka publikuar një foto ku tregon si po kujdesët ajo për partnerin e saj.

“Shkëputur nga episodet e vuajtjeve të Bardhit “të shkret” që në mëngjes” ishte shprehur ajo.

Duket qartë se Sara ka përgatitur mëngjesin më shumë dashuri./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT