Web Analytics

Sara Gjordeni zbulon se e kanë vendosur emrin e bebit

Sara Gjordeni dhe Bardhi romancën e tyre e filluan brenda në ‘Big Brother VIP Albania’.

Çifti edhe pak muaj do të bëhen prindër të një vajze për herë të parë.

Disa pyetje drejtuar Sarës për emrin e vajzës, ajo tregoj se tashmë kanë vendosur.

Çifti përveç tjerash ardhjen e saj po e presin me padurim./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika