Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Secila grua do ta donte një dedikim nga bashkëshorti si Albani bëri për Miriamin

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, dy prej artistëve më të dashuruar në skenën muzikore shqiptare, vazhdojnë të japin shembullin e tyre të një lidhjeje të fortë dhe të përkushtuar.

Ndërsa kalojnë vite dhe rriten si çift, ata kanë bërë të qartë se dashuria e tyre është e paimagjinueshme. Edhe si prindër të dy fëmijëve të tyre, ata nuk kanë hezituar asnjëherë të shprehin publikisht dashurinë dhe admirimin e tyre për njëri-tjetrin.

Së fundmi, Alban Skënderaj ka bërë një gjest të veçantë, duke i dedikuar Miriamit disa fjalë të ëmbla, fjalë që çdo grua do të dëshironte të dëgjonte nga partneri i saj.

Ky moment i ëmbël tregon se edhe pas viteve të kaluara të bashkëjetesës dhe aventurave të ndryshme, dashuria e tyre është ende e pashuar dhe e fortë.

Ky dedikim i veçantë është më shumë se një thjesht fjalë – është një shenjë e përkushtimit dhe respektit të Albanit për Miriamin, si partner dhe si nënë e fëmijëve të tyre.

Në një botë ku shumë lidhje humbasin shkëlqimin me kalimin e kohës, historia e dashurisë së tyre vazhdon të jetë një shembull frymëzues për të gjithë ata që besojnë në fuqinë e vërtetë të dashurisë.

Shiko foton:

Screenshot

Të fundit