Web Analytics

Tag: Alban Skenderaj

Miriami bën ndryshimin e madh në pamje, Albani bën reagimin e papritur

Këngëtarja e mirënjohur Miriam Cani, ditën e djeshme ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Ajo i është...

Alban Skenderaj i mrekullueshëm edhe si baba, shikoni si i mëson fëmijët e tij

Në skenën e muzikës dhe artit, Alban Skenderaj njihet si një artist i shquar dhe i dashur nga publiku...

Secila grua do ta donte një dedikim nga bashkëshorti si Albani bëri për Miriamin

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, dy prej artistëve më të dashuruar në skenën muzikore shqiptare, vazhdojnë të japin shembullin...

17 vite nga njohja e tyre, nuk do besoni si e thërret Alban Skënderaj, Miriamin

Albani dhe Miriami janë pa dyshim një nga çiftet më simpatike në botën e showbizit. Çifti dje kanë mbushur 17...

Befason Bora Zemani, nxjerr sekretin mes saj dhe këngëtarit Alban Skenderaj

Këngëtari i mirënjohur i trvave shqiptare, Alban Skënderaj ishte i ftuar mbrëmë në “Dancing With The Stars”. Në nisje të...