Web Analytics

Befason Bora Zemani, nxjerr sekretin mes saj dhe këngëtarit Alban Skenderaj

Këngëtari i mirënjohur i trvave shqiptare, Alban Skënderaj ishte i ftuar mbrëmë në “Dancing With The Stars”.

Në nisje të emisionit teksa po zbulonte planet e tij, përpos albumit Bora Zemani i nxori në shesh edhe një tjetër “sekret”.

Kolona zanore e filmit të saj me Donald Veshajn “5 herë jo” është e krijuar nga vetë artisti.

Ndryshe sot pritet të dal edhe traileri i parë për filmin e çiftit shumë të dashur për publikun.

Nga rubrika