Web Analytics

17 vite nga njohja e tyre, nuk do besoni si e thërret Alban Skënderaj, Miriamin

Albani dhe Miriami janë pa dyshim një nga çiftet më simpatike në botën e showbizit.

Çifti dje kanë mbushur 17 vite bashkë.

E për këtë Albani ka ndarë një postim teksa ka zbuluar edhe emrin si e thërret Miriamin.

“17 vite sot nga dita që u njohëm! Muza ime e përjetshme” është shprehur Albani./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika