Web Analytics

Shikoni si duket Armonda pa pikë grimi

Flamur dhe Armonda janë një nga ciftet më të njohura në rrjete sociale.

Ata shpesh ndajnë pamje nga jeta e përditshmë e tyre bashkë me ndjëkësit në rrjet sociale.

Së fundmi Armonda ka befasuar me pamjen pa pikë grimit.

Edhe kështu duket mjaft bukur, apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika