Web Analytics

Nuses së Shpatit i ndodh e papritura me komshinjtë në pikë të natës

Selvije Jao është bashkëshortja e këngëtarit Shpat Kasapi.

Ajo është aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka treguar një rastr që i ndodhi me fqinjët.

Ajo ka shpjeguar gjithë ngjarjen përmes një postimi në InstaStory duke shkruajtur:

Eshte ora 01:52 dhe një cift që kanë apartamentin afër nesh kanë një bebushe të vogël që vazhdimisht qanë.

Në mendje me shkon nëna e re që kush e di sa netë pa gjumë ka, më vjen të shkoj ta pyes nëse ka nevojë për ndihmë por më vjen turp, është mesnatë.

Cdo natë them sa të zgjihem do shkoj të trokas në derë dhe ti ofroj ndihmë dhe cdo ditë zhytem në punë dhe harroj’ ka shkruar ajo./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika