Web Analytics

Tezja e Kiares kujdeset kaq shumë për bebi Lunën, Kiara na sjell pamjet e ëmbla

Kiara Tito u bë nënë për herë të parë para dy muajve.

Ajo solli në jetë vajzën që ajo dhe Luzi e quajtën Luna.

Duke qenë se Kiara ka raporte shumë të ngushta me tezen, sigurisht që i ndihmon edhe për kujdesjen e bebit.

Së fundmi në rrjet u publikuar një foto kus hihet tezja e Kiares, Gena me bebi Lunën në duar./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika