Web Analytics

‘Shpëtimi im namazi i natës’, nusja e Shpatit publikon foto duke falur namaz

Botuar nga: InfoKosova

Selvije Jao është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Shpat Kasapi.

Ata kanë edhe një djalë bashkë, ndërsa së fundmi janë shpërngulur në Tiranë për të jetuar.

Selvija ka publikuar një foto duke u falur në sexhade ndërsa emocionin më përshkrimin.

‘Shpëtimi im, namazi i natës. Nuk parapostoj shumë rreth namazit e fesë time por dua të motivoj për qetësi shpirtërore.

Kush e di sa i pasur të jesh, sa i shëndetshëm, i bukur dhe me cdo të mira, përsëri të duhet të ushqesh shpirtin tënd me namaz me lutje dhe me përmendjen e Zotit’ ka shkruar ajo krahas fotos./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT