Web Analytics

Si do reagoj Lumbardhi? Kaderi pozon pa të brendshme nga bregdeti!

Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu po shijojnë pushimet në bregdet.

Cifti që u krijua në Big Brother Vip Kosova po ndajnë pamje të shumta nga atje.

Së fundmi Kaderi publikoi disa foto me fustan të ngjitur për trupi.

Por, vëmendje mori edhe me pjesën e lartë ku shihet se nuk kishte veshur fare sytjena./InfoKosova/

Shiko fotot:

Nga rubrika