Web Analytics

Si është marrëdhënia e Kiarës me kunatin e Luizit? Ja detaji që tërhoqi vëmendje

Botuar nga: InfoKosova

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit është diskutuar shumë për ndodhitë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, por edhe për ato jashtë.

Pas daljes për herë të dytë nga BBVIP, Kiara hapi një instagram të ri për Luizin, pas mbylljes së atij, që menaxhohej nga shoqja e këngëtarit.

Menjëherë pas kësaj, në instagramin e kunatit të Luizit, Sokol Tahiri, u pa një postim ku u kërkohej fansave që të mos bëhej follow kjo adresë e re, duke aluduar se mes Kiarës dhe familjarëve të Luizit marrëdhëniet nuk janë të mira.

Por duket se pas daljes së këngëtarit nga BBVIP, gjërat kanë ndryshuar, pasi tashmë ky postim është fshirë dhe nuk gjendet më në faqen e kunatit të këngëtarit.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT