Web Analytics

Si rrallë herë, Ledioni publikoi foton më të ëmbël me vajzën e tij

Botuar nga: InfoKosova

Dje në Shqipëri është festuar Dita e Verës dhe nuk kanë munguar as urimet e shumë fytyrave publike.

Ndër ata ishte edhe Ledion Liço moderatori i ‘Big Brother VIP Albania’ që kishte ndarë disa foto mjaftë te bukura në krahët e vajzës së tij.

Babë e bijë shfaqen të lumtur pranë njëri tjetrit si asnjëherë me parë.

Kujtojmë se Ledioni dhe Sara kanë tre fëmijë dhe rrallë herë publikojnë imazhet e tyre për arsye private./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT