Web Analytics

Si rrallë herë, motra e Edona Llalloshit na prezanton me familjen e saj

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaft aktive është edhe motra e saj, Aida, e cila vishet shumë bukur dhe me stil.

Në fotografinë e fundit ajo na ka prezantuar me familjen e saj të bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika