Web Analytics

E papritur, puthje e përqafime mes Albës dhe Azemit (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Azem Gagica që nga hyrja e tij ka shprehur pëlqim për Albën.

Pas përfundimit të spektaklit çifti ka vazhduar duke biseduar deri në orët e mëngjesit.

Por nuk mjaftoi me kaq, Alba ishte ajo e cila kishte puthur Azemin.

Ky i fundit shprehet se “Nuk më ke puthur asnjëherë ti”./Kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT