Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Sinan Vllasaliu ndan një fotografi të mbesës, ka një emër unik

Sinan Vllasaliu, ditë më parë mori epitetin gjysh për të tretën herë.

Ai pas Jonit dhe Nia’s ka edhe një mbesë që e emëruan Ona.

Ona ka lindur në Shtete e Bashkuara të Amerikës, por kjo nuk e pengoi këngëtarin të ia ndaj fotografinë e saj.

Sinani ka një raport shumë të ngushtë, me mbesën dhe nipin e tij, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Nga rubrika