Web Analytics

Sinan Vllasaliu ndan një fotografi të mbesës, ka një emër unik

Botuar nga: InfoKosova

Sinan Vllasaliu, ditë më parë mori epitetin gjysh për të tretën herë.

Ai pas Jonit dhe Nia’s ka edhe një mbesë që e emëruan Ona.

Ona ka lindur në Shtete e Bashkuara të Amerikës, por kjo nuk e pengoi këngëtarin të ia ndaj fotografinë e saj.

Sinani ka një raport shumë të ngushtë, me mbesën dhe nipin e tij, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT