Web Analytics

Sondazh – Votat se kush do të shpallet fitues i Big Brother Vip?

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi janë 4 finalistët e “Big Brother VIP Albaia 2” por kush e fiton Big Brotherin?

Një sondazh i krijuar nga Albeu, ku kanë votuar 3025 persona deri më tani, Luizi është duke prirë në listë.

Luizi (77 perqind, 2,322 Vota), Efi (14 perqind, 415 Vota), Kristi (5 perqind, 145 Vota), Deamishel (5perqind, 143 Vota).

Finalisti i katërt i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip është Kristi.

Kristi iu bashkua Luizit, Efit dhe Deas në këtë rrugëtim, në garë për çmimin e madh.

Kristi falenderoi publikun që votoi për ta dërguar atë në finale ndersa Qetsori dhe Nita lanë të shtunën shtëpinë e Big Brother.

Nga rubrika