Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Ana Rrustemi

Kush po ja paguan pushimet luksoze moderatores Ana Rustemit?

Prezantuesja e disa formateve televizive, Ana Rustemi, e shijon shumë mirë jetën. Shëtitë sa në një vend sa në një...

Shëtit sa një vend në tjetrin, moderatorja tregon kush i’a paguan udhëtimet

Prezantuesja e disa formateve televizive, Ana Rustemi, e shijon shumë mirë jetën. Shëtit sa në një vend sa në një...

Ana Rustemi ‘ndez’ rrjetin me foto nga Amsterdami

Moderatorja e njohur ka treguar shpesh herë se është e pasionuar pas shëtitjeve jashtë vendit. Ajo ndan foto dhe video...