Web Analytics

Kush po ja paguan pushimet luksoze moderatores Ana Rustemit?

Botuar nga: InfoKosova

Prezantuesja e disa formateve televizive, Ana Rustemi, e shijon shumë mirë jetën.

Shëtitë sa në një vend sa në një tjetrin dhe duket se ditët e saj janë dinamike e interesante.

E apasionuar pas udhëtimeve, Ana shkon gjithandej dhe një pjesë të mirë të fotografive i poston në rrjete sociale.

Ka deklaruar se pushimet i paguan vetë./Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT