Web Analytics

Ana Rustemi ‘ndez’ rrjetin me foto nga Amsterdami

Botuar nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur ka treguar shpesh herë se është e pasionuar pas shëtitjeve jashtë vendit.

Ajo ndan foto dhe video të shumta në rrjete sociale, teksa shihet se sjellë poza atraktive nga vende të ndryshme.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundi, derisa ka bërë të ditur se këto ditë të fundit të muajit maj, gjendet në Amsterdam.

Ana, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar imazhe të reja me ç’rast duket në super-formë.

Pajtoheni?/Kosovarja/

Të FUNDIT