Web Analytics
E enjte, 8 Qershor, 2023

Festa Qoqaj ‘tranon’ rrjetin duke treguar format ne bikine

Blogeria e njohur, Festa Qoqaj, ka postuar një video goxha provokuese në Instagram.

Ajo ka treguar se është gati për stinën e verës teksa është shfaqur në bikine.

“Merreni me mend se kush është i emocionuar për verën”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Tutje ajo ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit dhe fansat për linjat trupore./Kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu