Web Analytics

Tag: Antoneta Koci

Antonela do u’a hap sytë me mengjes, shfaqet me fustan të hapur pa jelek

Antonela Berisha është mjaftë aktive në rrjete sociale. Ajo së fundmi ka postuar një foto me një pyetje për ndjekësit...

Antoneta zbulon marrëdhënien që ka me Luizin dhe Kiarën

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Antoneta Koçi, ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e...