Web Analytics

Antonela do u’a hap sytë me mengjes, shfaqet me fustan të hapur pa jelek

Botuar nga: InfoKosova

Antonela Berisha është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një foto me një pyetje për ndjekësit e saj:

“Nese un do isha dhurata jote , a do ja shkruaje letren Santes”.

E veshur në një fustan të kuq dhe tejet elegant Antonela duket tejet provokative dhe e bukur./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT